Tedarikçimiz Olun

Kültür ve Eğitim Ürünleri E-Ticaret Platformu www.meinminti.com sitesinin tüm haklarının sahibi olan DAS AKADEMIE merkezinde Yabancı Dil Olarak Almanca Eğitim Programları olan, yabancı dil eğitimi, tercüme, yayıncılık ve danışmanlık hizmetleri sunan bir eğitim ve hizmet kurumudur.

1998 yılında Berlin / Almanya ve İzmir / Türkiye’ de eşzamanlı olarak faaliyete geçmiş ve o günden bu yana  geçen süre içerisinde alanında bir dünya devi olmayı başarmış bulunmaktayız. TELC Türkiye Sınav Merkezi ve fadaf üyesiyiz.

www.meinminti.com online alışveriş sitesi de, kültür ve eğitim ürünlerini kullanıcı ile buluşturmak; on binlerce öğrenci ve öğretmenin severek kullandığı Minticity platformunu günlük hayata taşımak ve öğretmenler ile öğrencileri Almanca'nın ortak paydasında buluşturarak Almanca öğrenimini daha keyifli bir hale getirebilmek için hayata geçirilmiş bir projedir. Öğrencilerin Almanca eğitimlerini desteklemek, motive olmalarını sağlayacak hediyeler ve Almanca konusunda faydalı olacak ürünler sunabilmek için DAS Akademie olarak yenilikçi bir vizyon ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Siz de DAS Akademie iş ortağı olmak, Meinminti ürünlerinin tedarik zincirinde yer almak ve bu avantajlı dünyada yer almak istiyor iseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz!