ALMANCA ALIŞTIRMA KİTAPLARI

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Hueber

2.490,0TL

Vergiler Dahil: 2.490,0TL

Almanca A1 Seti, Menschen A1.1 ve A1.2 seviyelerinde Kursbuch, Arbeitsbuch, DVD-ROM,DAS Tolle Deutschheft, Langenscheidt Almanca Türkçe Sözlük (Cep Boy) içerir.Sözlük set fiyatına dahil değildir. Hediye olarak gönderilmektedir.Almanca öğrenmeye başlayanlar için mükemmel bir eğitim setiSiparişiniz il..

DAS Akademie

295,0TL

Vergiler Dahil: 295,0TL

Değerli Öğrenciler;telc A1 Junior sınavları başta olmak üzere Avrupa Ortak Dil Kriterleri çerçevesinde Almanca A1 Junior seviyesi için hazırlanan bu kitap sizi başarıya ulaştıracak temel bilgi gereksinimlerinizi karşılamak için harika bir Almanca A1 Junior Sınav Hazırlık kitabıdır.İlk ve orta kademe..

DAS Akademie

195,0TL

Vergiler Dahil: 195,0TL

Uluslararası geçerli TELC sertifikalarını almak için girebileceğiniz TELC A1 JUNIOR sınavlarına özel olarak hazırlanmış ONLINE eğitim sistemi lisansıdır.LÜTFEN DİKKAT! Ürünü satın almadan önce lütfen alt kısımdaki detaylı açıklama metnini dikkatlice okuyunuz!Satın almak üzere olduğunuz ürü..

DAS Akademie

195,0TL

Vergiler Dahil: 195,0TL

Uluslararası geçerli TELC sertifikalarını almak için girebileceğiniz TELC A2 sınavlarına özel olarak hazırlanmış ONLINE eğitim sistemi lisansıdır.LÜTFEN DİKKAT! Ürünü satın almadan önce lütfen alt kısımdaki detaylı açıklama metnini dikkatlice okuyunuz ...Satın almak üzere olduğunuz ürün, s..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)