OYUNCAK

OYUNCAK

Meinminti Oyuncak kategorisi altında, Minti el kuklası, Minti Madalya ve diğer Minticity oyuncak hediye ürünlerini bulabilirsiniz. Meinminti ile Minti Almanca öğrenirken de sizlere eşlik ediyor. Okul yaşamınızda ya da evinizde sürekli kullandığınız ürünleri Minti ile çok daha şık ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ayrıca Minticity için özel olarak düzenlenen bu kategori altında, Almanca eğitimini daha keyifli hale getirmek için kullanabileceğiniz, eğlenceli ve eğitici ürünleri de bulabilirsiniz. Minti puzzle, Minti el kuklası, posterler ve birçok hediyelik ürün ile gününüzün her anında evde veya okulda hayatınızı Minti ile renklendirebilirsiniz! Öğrencileri motive etmek için hediye, doğum günü hediyesi ya da diğer özel günlerde hediyelik eşya ararken artık düşünmenize gerek yok. Minti hediyelik eşyalar ile Almanca'yı daha eğlenceli ve öğretici hale getirebilirsiniz.

meinminti.com ile Minti'nin büyülü dünyası ve İnteraktif Almanca Eğitim Platformu Minticity her an yanınızda!

Alt Kategoriler

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Minticity

25,0TL

Vergiler Dahil: 25,0TL

Minti temalı madalyan olsun ister misin? Hem öğrenciler hem de öğrencilerini motive etmek için öğretmenler için muhteşem bir hediye, Minti Madalyası!Öğrencileri motive etmek için küçük yarışmalar düzenleyebilir, Almanca'ya olan ilgilerini bu sayede arttırabilirsiniz!Minti Madalyası ile öğrencileri b..

Minticity Vokabelspiel - Almanca Kelime Oyunu
-11%

Minticity

79,9TL

89,9TL

Vergiler Dahil: 79,9TL

Almanca kelimeleri ezberlemekte zorlanıyor musun? İşte senin için harika bir oyun!Minticity Vokabelspiel - Almanca Kelime Oyunu ile Almanca kelimeleri ve Türkçe anlamlarını ezberlemek artık çok daha eğlenceli.Minticity baskılı çantasıyla birlikte gelen Vokabelspiel ile kartları karıştırabilirsin!Kar..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)