PUZZLE

Meinminti Puzzle kategorisi altında, Minticity için özel olarak hazırlanmış ve diğer birçok puzzle ile çocuklara puzzle yapmayı sevdirebilirsiniz. Sevdiklerinize, öğrencilerinize hediye edebileceğiniz, hediyelik eşya arayanlar için muhteşem bir seçenek. Puzzle ile eğlenirken öğrencilerin bilişsel yeteneklerinin geliştiği birçok araştırma ile ispatlanmıştır. Puzzle yapmak konstransyon ve motor becerileri de geliştirir. Öğrencilerin problem çözme becerilerini, sosyal becerilerini arttıran puzzlelar hem eğlenceli hem faydalı bir hediye olacaktır!  Öğrencileri motive etmek için hediye, doğum günü hediyesi ya da diğer özel günlerde hediyelik eşya ararken artık düşünmenize gerek yok. Puzzle hediyelik eşya ile öğrencileri sevindirebilirsiniz.


meinminti.com ile Minti'nin büyülü dünyası ve İnteraktif Almanca Eğitim Platformu Minticity her an yanınızda!

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Minticity

200,0TL

Vergiler Dahil: 200,0TL

Minti ile birlikte bir hatıra fotoğrafın olsa ve bu fotoğraf da bir puzzle olsa güzel olmaz mıydı? Cevabın "Evet" ise, Meinminti' nin sana bir sürprizi var. Minti 1000 parça puzzle!Kaliteli puzzle kartonuna, 50 X 70 ebadında ve sadece sana özel 1000 parça Minticity Hatıra Pu..

Minticity

150,0TL

Vergiler Dahil: 150,0TL

Minti ile birlikte bir hatıra fotoğrafın olsa ve bu fotoğraf da bir puzzle olsa güzel olmaz mıydı? Cevabın "Evet" ise, Meinminti' nin sana bir sürprizi var. Minti A3 puzzle!Kaliteli puzzle kartonuna, kocaman A3 ebadında ve sadece sana özel Minticity Hatıra Puzzle tam sana göre.Se..

Minticity

100,0TL

Vergiler Dahil: 100,0TL

Minti ile birlikte bir hatıra fotoğrafın olsa ve bu fotoğraf da bir puzzle olsa güzel olmaz mıydı? Cevabın "Evet" ise, Meinminti' nin sana bir sürprizi var. Minti A4 puzzle!Kaliteli puzzle kartonuna, A4 ebadında ve sadece sana özel Minticity Hatıra Puzzle tam sana göre.Sevdikleri..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)