EV - YAŞAM

EV - YAŞAM

Meinminti Ev - Yaşam kategorisi altında, Minti baskılı kupa bardak, Minti bez çanta ve diğer Minticity ev hediyesi ürünlerini bulabilirsiniz. Meinminti.com ile Minti dilerseniz evinizin konforunda, dilerseniz ofis yaşamınızda sizlere eşlik ediyor. Günlük yaşamda sürekli kullandığımız ürünleri Minti ile çok daha şık ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Minti kupa bardak kullanırken, bez çantalarla alışveriş yaparkeni okula giderken, kısacası gününüzün her anında evde ve dışarıda hayatınızı Minti ile renklendirebilirsiniz! Arkadaşa hediye, doğum günü hediyesi ya da diğer özel günlerde hediyelik eşya ararken artık düşünmenize gerek yok. Minti hediyelik eşyalar ile hediye seçmek artık çok daha kolay!

meinminti.com ile Minti'nin büyülü dünyası ve İnteraktif Almanca Eğitim Platformu Minticity her an yanınızda!

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 77 (9 Sayfa)

Minticity

149,9TL

Vergiler Dahil: 149,9TL

Almanca Öğreten Kupa Fernweh"Daha önce görmediği yeri özlemek olarak çevirebileceğimiz, bu melankolik kelimeyi belki de, alıp başımı gidesim var buralardan diyen tanıdıklarımıza sorsak daha iyi anlatabilirler bize."Meinminti.com'a özel tasarımlarıyla Almanca Öğreten Kupa'lar şimdi satışta!Doğum günl..

Minticity

149,9TL

Vergiler Dahil: 149,9TL

Almanca Öğreten Kupa Fremdschämen"Başkası adına utanma. Evet, hepimizin bildiği bir duygu bu. Ve Almanlar bu duygu için doğru kelimeyi bulmuşlar. Türkçe‘de de böyle bir kelime olmalı belki de."Meinminti.com'a özel tasarımlarıyla Almanca Öğreten Kupa'lar şimdi satışta!Doğum günleri, yılbaşı gibi..

Minticity

149,9TL

Vergiler Dahil: 149,9TL

Almanca Öğreten Kupa Geborgenheit"Aitlik; sevdiğiniz, aşırı güvendiğiniz birinin yanında size hiç kimse zarar veremezmişçesine güvende hissedilen durumları ifade etmek için kullanılır."Meinminti.com'a özel tasarımlarıyla Almanca Öğreten Kupa'lar şimdi satışta!Doğum günleri, yılbaşı gibi birçok ..

Minticity

149,9TL

Vergiler Dahil: 149,9TL

Almanca Öğreten Kupa Ohrwurm"Esasen akla takılan melodi ve şarkılar için kullanılan bir tabirdir. Bir yerlerde duyduğunuz, bütün gün kafanızda çalan şarkıları bilirsiniz. Almanlar bunun tanımlamak için kelimesi kelimesine 'kulak solucanı' diyorlar."Meinminti.com'a özel tasarımlarıyla Almanca Öğ..

Minticity

149,9TL

Vergiler Dahil: 149,9TL

Almanca Öğreten Kupa Rückkehrunruhe"Geri dönüş huzursuzluğu anlamına gelse de, heyecan verici, anıları hâlâ gözünüzün önünde uçuşan bir yolculuğun ardından eve dönerken duyulan o hissi ifade eder."Meinminti.com'a özel tasarımlarıyla Almanca Öğreten Kupa'lar şimdi satışta!Doğum günleri, yılbaşı ..

Minticity

149,9TL

Vergiler Dahil: 149,9TL

Almanca Öğreten Kupa Sandkastenfreund"Çocukluk arkadaşı, oyun arkadaşı anlamlarına gelen kelime, tabiri caizse çocuklukta kum havuzunda, sahilde beraber oynayarak büyüdüğümüz arkadaşlarımızı anlatmak için idealdir. "Meinminti.com'a özel tasarımlarıyla Almanca Öğreten Kupa'lar şimdi satışta!Doğu..

Minticity

149,9TL

Vergiler Dahil: 149,9TL

Almanca Öğreten Kupa Torschlusspanik "Esasen yetişememe korkusunu ifade eder. Karşımızdaki fırsatların, bize açılan kapıların hepsinin kapanacağını ve bizim bu fırsatları kaçırmaktan korktuğumuzu anlatan bir kelimedir."Meinminti.com'a özel tasarımlarıyla Almanca Öğreten Kupa'lar şimdi satı..

Minticity

149,9TL

Vergiler Dahil: 149,9TL

Almanca Öğreten Kupa Treppenwitz"Akla sonradan gelen fikir diye tabir edebileceğimiz bir kelimedir. Hepiniz yaşamışsınızdır, yıllar önce yaptığınız bir tartışmayı düşünürken, keşke o an böyle deseydim diye kendinize hayıflandığınız anlar vardır ya, işte onun karşılığı bu kelimedir."Meinminti.co..

Minticity

149,9TL

Vergiler Dahil: 149,9TL

Almanca Öğreten Kupa Wanderlust"Yolculuk tutkusu diyebileceğimiz, sürekli yeni yerler görme, her şeyi ardımızda bırakarak yollara düşme isteğini anlatan bir kelimedir"Meinminti.com'a özel tasarımlarıyla Almanca Öğreten Kupa'lar şimdi satışta!Doğum günleri, yılbaşı gibi birçok özel günde arkadaş..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 77 (9 Sayfa)