KIRTASİYE

KIRTASİYE

Meinminti Kırtasiye kategorisi altında, Minti baskılı kalem, kelime defteri ve diğer Minticity kırtasiye hediye ürünlerini bulabilirsiniz. Meinminti ile Minti okulda, evde ders çalışırken ve Almanca öğrenirken de sizlere eşlik ediyor.  Okul yaşamınızda sürekli kullandığımız ürünleri Minti ile çok daha şık ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Minticity kalemleri kullanırken, Minticiy bloknot ile not tutarken, defterlerinize yapıştırdığınız etiketler ile kısacası gününüzün her anında evde veya okulda hayatınızı Minti ile renklendirebilirsiniz! Arkadaşa hediye, doğum günü hediyesi ya da diğer özel günlerde hediyelik eşya ararken artık düşünmenize gerek yok. Minti hediyelik eşyalar ile kırtasiye hediye ürünleri seçmek artık çok daha kolay!

meinminti.com ile Minti'nin büyülü dünyası ve İnteraktif Almanca Eğitim Platformu Minticity her an yanınızda!

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 50 (6 Sayfa)

Minticity

69,9TL

Vergiler Dahil: 69,9TL

DAS Akademie'den Almanca öğrenenler için eşsiz bir çözüm: DAS Tolle Deutschheft Almanca Defteri!DAS Akademie tarafından üretilmiş DAS Tolle Deutschheft, Almanca öğrenmek için eşsiz bir çözüm.Almanca öğrenimi için özel olarak tasarlanmış bölümler ve iç dizaynı ile, dil öğrenmek artık çok daha kolay.E..

Lernbrücke

314,5TL

Vergiler Dahil: 314,5TL

Lernbrücke Çizgili Beyaz Dizin Kartı Karteikarten A7 100’lü (5'li Paket)Dizin kartları sistematik öğrenmenin en önemli yardımcı materyallerinden biridir. İster yabancı dil öğrenirken kelime kartı olarak, ister sunum hazırlığınızda hatırlatma kartları olarak, isterseniz de herhangi bir projede ç..

Lernbrücke

424,5TL

Vergiler Dahil: 424,5TL

Lernbrücke Çizgili Renkli Dizin Kartı Karteikarten A7 100’lü (5'li Paket)Dizin kartları sistematik öğrenmenin en önemli yardımcı materyallerinden biridir. İster yabancı dil öğrenirken kelime kartı olarak, ister sunum hazırlığınızda hatırlatma kartları olarak, isterseniz de herhangi bir projede ..

Lernbrücke

424,5TL

Vergiler Dahil: 424,5TL

Lernbrücke Düz Beyaz Dizin Kartı Karteikarten A7 100’lü (5'li Paket)Dizin kartları sistematik öğrenmenin en önemli yardımcı materyallerinden biridir. İster yabancı dil öğrenirken kelime kartı olarak, ister sunum hazırlığınızda hatırlatma kartları olarak, isterseniz de herhangi bir projede çalış..

Lernbrücke

374,5TL

Vergiler Dahil: 374,5TL

Lernbrücke Düz Beyaz Dizin Kartı Karteikarten A8 100’lü (5'li Paket)Dizin kartları sistematik öğrenmenin en önemli yardımcı materyallerinden biridir. İster yabancı dil öğrenirken kelime kartı olarak, ister sunum hazırlığınızda hatırlatma kartları olarak, isterseniz de herhangi bir projede çalış..

Lernbrücke

424,5TL

Vergiler Dahil: 424,5TL

Lernbrücke Kareli Beyaz Dizin Kartı Karteikarten A7 100’lü (5'li Paket)Dizin kartları sistematik öğrenmenin en önemli yardımcı materyallerinden biridir. İster yabancı dil öğrenirken kelime kartı olarak, ister sunum hazırlığınızda hatırlatma kartları olarak, isterseniz de herhangi bir projede ça..

Lernbrücke

424,5TL

Vergiler Dahil: 424,5TL

Lernbrücke Kareli Renkli Dizin Kartı Karteikarten A7 100’lü (5'li Paket)Dizin kartları sistematik öğrenmenin en önemli yardımcı materyallerinden biridir. İster yabancı dil öğrenirken kelime kartı olarak, ister sunum hazırlığınızda hatırlatma kartları olarak, isterseniz de herhangi bir projede ç..

Lernbrücke

439,9TL

Vergiler Dahil: 439,9TL

Lernbrücke Türkçe-Almanca Sözcük Öğrenme KartlarıÇift dil seçeneği ile hazırlanan "TURKISCH TO GO” / "DEUTSCH TO GO” sözcük kartları ile Türkçe ve Almanca öğrenmek artık çok kolay!Hem Türkçe hem de Almanca’da en yaygın olarak kullanılan popüler ilk 1250 kelime ve gündelik hayat cümleleri bilimsel yö..

Minticity

19,9TL

Vergiler Dahil: 19,9TL

Okul defter ve kitaplarınız için A4 boyutunda tam 12 adet kendinden yapışkanlı etiket. Minti derslerinizde de yanınızda.Hangi defterin hangi derse ait olduğunu karıştırıyor, sürekli kapladığınız kitaplar arasında kayıp mı oluyorsunuz!Artık bütün bunlara son! Sevdiğiniz kahraman Minti ile artık karış..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 50 (6 Sayfa)