TÜRKÇE ÇOCUK KİTAPLARI

Meinminti Türkçe Çocuk Kitapları kategorisi altında, çocukların Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tavsiye edilen 100 Temel eser ve Dünya Edebiyatı'ndan seçilmiş klasikleri bulabilirsiniz. Öğrencilerin okul dışında sürekli okumalar yapması ve sevebilecekleri, doğru eserleri seçmek öğrencilik hayatları boyunca çok büyük bir rol oynamaktadır.  Öğrencilerin öğrenim hayatını destekleyecek Türkçe Çocuk kitapları ile meinminti.com ve Minti'nin büyülü dünyası ve İnteraktif Almanca Eğitim Platformu Minticity her an yanınızda!

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Arunas Yayıncılık

20,0TL

Vergiler Dahil: 20,0TL

Büyükler için Aktivite Kitabı Kitap AçıklamasıHayat aslında hep aynı değil mi?Diziler ve filmler, sosyal medya, günlük rutin işler derken geçip giden zaman… Peki, bu sıradan hayatın içinde yetişkinler için bir aktivite kitabı nasıl olurdu?Kitap ve aktivite denince hep çocuklar geliyor aklınıza, deği..

Can Yayınları

9,5TL

Vergiler Dahil: 9,5TL

Küçük Prens Kitap Açıklaması"Hoşça git," dedi tilki. "Vereceğim sır çok basit: İnsan ancak yüreğiyle baktığı zaman doğruyu görebilir. Gerçeğin mayası gözle görülmez." Küçük Prens unutmamak için tekrarladı: "Gerçeğin mayası gözle görülmez." (Tanıtım Bülteninden) Kitap Adı: Küçük PrensÇevirm..

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)