MİNTİ OYUNCAKLARI

Meinminti Minti Oyuncakları kategorisi altında, Minti el kuklası, Minti Madalya ve diğer Minticity oyuncak hediye ürünlerini bulabilirsiniz. Meinminti ile Minti Almanca öğrenirken de sizlere eşlik ediyor. Okul yaşamınızda ya da evinizde sürekli kullandığınız ürünleri Minti ile çok daha şık ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ayrıca Minticity için özel olarak düzenlenen bu kategori altında, Almanca eğitimini daha keyifli hale getirmek için kullanabileceğiniz, eğlenceli ve eğitici ürünleri de bulabilirsiniz. Minti el kuklası, posterler ve birçok hediyelik ürün ile gününüzün her anında evde veya okulda hayatınızı Minti ile renklendirebilirsiniz! Öğrencileri motive etmek için hediye, doğum günü hediyesi ya da diğer özel günlerde hediyelik eşya ararken artık düşünmenize gerek yok. Minti hediyelik eşyalar ile Almanca'yı daha eğlenceli ve öğretici hale getirebilirsiniz.

meinminti.com ile Minti'nin büyülü dünyası ve İnteraktif Almanca Eğitim Platformu Minticity her an yanınızda!

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Minticity

149,9TL

Vergiler Dahil: 149,9TL

Minticity'nin sevimli maskotu Minti el kuklası ile çocuklara Almanca'yı sevdirmek artık çok daha kolay.Almanca öğreniminde en etkili yollardan biri de yaratıcılıktır. Minti el kuklası ile yaratıcı ve ilgi çekici oyunlar oynayabilirsiniz.Ders işlemek, oyunlar oynamak gibi birçok aktivite için kullana..

Minticity

25,0TL

Vergiler Dahil: 25,0TL

Minti temalı madalyan olsun ister misin? Hem öğrenciler hem de öğrencilerini motive etmek için öğretmenler için muhteşem bir hediye, Minti Madalyası!Öğrencileri motive etmek için küçük yarışmalar düzenleyebilir, Almanca'ya olan ilgilerini bu sayede arttırabilirsiniz!Minti Madalyası ile öğrencileri b..

Minticity

495,0TL

Vergiler Dahil: 495,0TL

Minticity'nin sevimli maskotu Minti peluş oyuncak ile çocuklara Almanca'yı sevdirmek artık çok daha kolay.Boyu 77 cm., eni 26 cm. ölçülerindedir.Minti peluş oyuncak ile çocuğunuzun sevdiği kahraman Minti her daim yanında!Oyunlar oynayabileceği, sarılıp uyuyabileceği bu sevimli kahraman ile çocuğunuz..

Minticity Vokabelspiel - Almanca Kelime Oyunu
-11%

Minticity

79,9TL

89,9TL

Vergiler Dahil: 79,9TL

Almanca kelimeleri ezberlemekte zorlanıyor musun? İşte senin için harika bir oyun!Minticity Vokabelspiel - Almanca Kelime Oyunu ile Almanca kelimeleri ve Türkçe anlamlarını ezberlemek artık çok daha eğlenceli.Minticity baskılı çantasıyla birlikte gelen Vokabelspiel ile kartları karıştırabilirsin!Kar..

Minticity

149,9TL

Vergiler Dahil: 149,9TL

Minti'nin en sevdiği arkadaşı Momo'nun pelüş kuklası.Almanca öğreniminde en etkili yollardan biri de yaratıcılıktır. Minti'nin en yakın arkadaşı Momo el kuklası ile yaratıcı ve ilgi çekici oyunlar oynayabilirsiniz.Ders işlemek, oyunlar oynamak gibi birçok aktivite için kullanabileceğiniz Momo el kuk..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)