TELC HAZIRLIK FORMAT KURSU

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

DAS Akademie

490,0TL

Vergiler Dahil: 490,0TL

TELC Hazırlık Format Kursu Hörverstehen Süre: 90 Dakikatelc Türkiye Yetkili Sınav Merkezi DAS Akademie tarafından düzenlenen telc Hazırlık Format Kursları "DAS telc Format- & Prüfungstraining" ile telc sınav formatı ile yakından tanışacaksınız.telc Hazırlık Format Kursları, telc Sınav ..

DAS Akademie

1.090,0TL

Vergiler Dahil: 1.090,0TL

TELC Hazırlık Format Kursu Leseverstehen & SprachbausteineSüre: 185 Dakikatelc Türkiye Yetkili Sınav Merkezi DAS Akademie tarafından düzenlenen telc Hazırlık Format Kursları "DAS telc Format- & Prüfungstraining" ile telc sınav formatı ile yakından tanışacaksınız.telc Hazırlık ..

DAS Akademie

1.090,0TL

Vergiler Dahil: 1.090,0TL

TELC Hazırlık Format Kursu MündlichSüre: 90 Dakikatelc Türkiye Yetkili Sınav Merkezi DAS Akademie tarafından düzenlenen telc Hazırlık Format Kursları "DAS telc Format- & Prüfungstraining" ile telc sınav formatı ile yakından tanışacaksınız.telc Hazırlık Format Kursları, telc Sınav Forma..

DAS Akademie

650,0TL

Vergiler Dahil: 650,0TL

TELC Hazırlık Format Kursu SchriftlichSüre: 90 Dakikatelc Türkiye Yetkili Sınav Merkezi DAS Akademie tarafından düzenlenen telc Hazırlık Format Kursları "DAS telc Format- & Prüfungstraining" ile telc sınav formatı ile yakından tanışacaksınız.telc Hazırlık Format Kursları, telc Sınav Fo..

DAS Akademie

2.118,5TL

Vergiler Dahil: 2.118,5TL

TELC Hazırlık Format Kursu Yazılı BölümSüre: 365 Dakikatelc Türkiye Yetkili Sınav Merkezi DAS Akademie tarafından düzenlenen telc Hazırlık Format Kursları "DAS telc Format- & Prüfungstraining" ile telc sınav formatı ile yakından tanışacaksınız.telc Hazırlık Format Kursları, telc Sınav ..

DAS Akademie

2.988,0TL

Vergiler Dahil: 2.988,0TL

TELC Hazırlık Format Kursu Yazılı ve Sözlü BölümSüre: 455 Dakikatelc Türkiye Yetkili Sınav Merkezi DAS Akademie tarafından düzenlenen telc Hazırlık Format Kursları "DAS telc Format- & Prüfungstraining" ile telc sınav formatı ile yakından tanışacaksınız.telc Hazırlık Format Kursları, te..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)